ENESEABI VÕTTED

Teadvustamine I Toitumine I Kehalised praktikad I Vaimsed/energeetilised praktikad

Teadvustamine

–  Loe läbi inglite poolt kanaldatud kriisisümptomite nimekiri ja kui leiad endaga sarnaselt juhtuvaid nähtusi, võta asja rahulikult. See kõik on praeguses maailmas tavapärane, mööduv ning tea, et mida enam kõik Su energiad ühilduvad, seda lihtsamaks läheb.
–  Vali teadlikult ja intuitiivselt endale sobivaid tervendusmeetodeid.
–  Tutvu tõlgitud artiklitega kristalliseerumise kohta AuraTransformatsiooni ametlikul kodu-lehel.
–  Kontakteeru inimestega, kes on auravahetuse protsessi läbinud ning vahetage kogemusi. Ja muidugi uuri, millega veel tegelevad meie teenuste leheküljel esitletud multitalendid!

  • Toitumine

–  Joo iga tunni tagant kolm lonksu puhast vett.
–  Hoia oma keha võimalikult happevaba.
–  Kuula keha, mida ja millal ta tahab või ei taha süüa. Ja kuuletu siis ka!
–  Ära unusta närida suutäisi pikemalt.
–  Söö palju juurvilju – aitavad maanduda.
–  Rüüpa lonks vett, enne kui hommikul tualetti lähed. Kui “sissetulek” on varem kui “väljaminek”, säilub Su energiatase paremini.
–  Niidi hambaid iga päev enne õhtust hambapesu – ja Su toitumisharjumused ning seedimine paranevad tunduvalt.
–  Puhasta oma keha võimalikest parasiitidest, näiteks Pau Darco ehk sipelgapuukoore kapslite, Parafight vm abil vähemalt kord igal sügisel kahaneva kuu ajal. Nii väldid ka kevadväsimust.

  • Kehalised praktikad

–  Õpi ära kõhuhingamine, kujustades hingamist läbi naba.
–  Isetervenemise suurendamiseks hinga aeglases tempos läbi nina tsüklis sisse-paus-välja-paus (pausi ajal ära sulge ninaneelu). Oluline on lasta pauside ajal hapnikul ühenduda (moodustuvad CO2 ja H2O) ja end mitte hüperventileerida.
–  Lõdvestu igal võimalikul viisil nii kehas kui meeles.
–  Tee toonuse hoidmiseks erinevat stiili harjutusi, aga regulaarselt. Ära heitu, kui kehal on iga päev erinevad soovid.
–  Kui trennis käimine ei tõmba või Sul pole selleks võimalusi, loo endale individuaalne kehaliste harjutuste programm.
–   Töö ja puhkus käigu käsikäes: vahelda neid sagedasti.
–   Üleerutuse korral pane sõrmeotsad vastamisi ja ohka mitu korda.
–   Ära unusta hetkekski keha reaalsust. Tekita endale harjumus pilku pidevalt fookuses hoida, olla hetkes. Telefoniga rääkides ja arvutiga töötades pilguta teadlikult silmi, sest virtuaalses olekus on kehatundlikkus alanenud.
–   Kasuta päevaseks puhkamiseks magamise asemel energeetilisi harjutusi (pikali olles: keha kõigutamine küliliasendis, põlved kergelt konksus = puruvana; varvaste kokkukopsimine selili = pöiakoputus; kandade kokku-kopsimine kõhuli = kannakoputus).
–   Liiguta või tantsi, järgides spontaanselt keha energiatunnetust. See tervendab kõik teada ja teadmata tasakaalutused Sinu sees ja ümber. Universum osaleb ja inimene laseb heal juhtuda. Selline eesmärgipäratu seisund on kogu elamise jaoks väga tervendav.

  • Vaimsed/energeetilised praktikad

–  Võta omaks holistiline elustiil.
–  Tunneta uute ja vanade energiate erinevust. Kõik praktilised kogemused võivad olla millekski head, nii et vali omale sobiv tegevus, juhendaja või tervendaja ilma eriliselt muret-semata.
–  Tee alati seda, mida Su intuitsioon Sulle ütleb. Kui ei ütle midagi, oota natuke kauem!
–  Tee oma valikud vastavalt hetkeolukorrale. Mineviku lubadused ja mustrid ei kehti nagunii.
–  Tegele eneseanalüüsiga, keskendumata võrdlemisele teiste inimestega.
–  Kui tunned vajadust mediteerida, keskendu hingamisele, keha sisse. Kehast väljapoole kujustamist ei ole soovitav harrastada, kui Sinu ümber on koondunud uus aurastruktuur ja kõrgem energia on sisenemas füüsilisse kehasse.
–  Korja mõtte taotlusega kokku oma isiklik energia ja saada enda juurest ära kõik võõras energia – sinna, kust see tuli.
Kui oled läbinud auratransformatsiooni ja omad tasakaalukeha, kinnista seda mõttes, öeldes: olen täielikult tasakaalus oma tasakaalukeha abil. Seda võiks teha vähemalt umbes kahe aasta jooksul peale transformeerumise seanssi. Aeg õhtul enne magamajäämist töötab kõige paremini.
–  Kanna rohkem värvilisi, heledamat sorti riideid. Valgust neelavat musta värvi ei soovita hoida pikemat aega näo lähedal ega südame piirkonnas.
–  Kasuta looduslike materjalide, kivimite ja kristallide head mõju.
–  Kõigi seiskunud võõrenergiate vabastamiseks oma energiasüsteemist ütle mõnikord: Access Consciousness – activate või aktiveeru! ja/või loe, kirjuta märkmikusse või riputa seinale Access’i universaalne kanaldatud luuletus:
Right and wrong, good and bad,
POC and POD, all 9, 
shorts, boys and beyonds!
Need kodeeritud sõnad saadavad minema kõik elude jooksul Sinu energiasüsteemi kinni jäänud sobimatud energiad. Lisaks võib kasutada ka polaarsuse pööramise ehk Access’i põhimantrat: All of life comes to me with ease and joy and glory!
–  Elementide tasakaalustamiseks Sinu enda, teiste inimeste või situatsioonide energias ütle või kujutle: Tuli, Vesi, Maa, Õhk! või loe auramediaator Tanya Gutova luuletust:
May my Fire glow,
may my Water flow,
may my Earth grow,
may my Air blow!  
Samuti võid kanda oma tunnetusele vastavalt geomeetriliste mustritega riideid, et erinevaid elemendikvaliteete integreerida: nurgelised mustrid on mehelikud, ümarad naiselikud.
–  Ükskõik milliste kehaosade tervendamiseks kutsu endale nimepidi abilisteks ELOHIM grupi inglid. Tavaliselt töötavad inglid ainult valgusenergiaga, aga nemad oskavad muudki. Tunneta oma hingamist ja lase neil tegutseda.
–  Laula või ümise omatehtud laulukesi. Need avavad Sinu sisemist olemust.
–  Pööra peopesad 10 minutiks ülespoole ning lausu: SOUL BODY FUSION. See avab ja muudab aktiivseks rakkude DNA meheliku ja naiseliku koodi, mis kutsub esile Sinu kehalise ja vaimse vibratsiooni ühtlustumise ning nende reaalse  kokkusulamise. Seetõttu muutud suuremaks magnetiks oma laialioleva vaimuenergia jaoks. Võid seda praktiseerida ka tehnika kanaldaja /looja Jonette Crowley subtiitritega video abil www.soulbodyfusion.ee.
–  Tee sõbraga Himaalajast pärit seanssi – südame energia aktiveerimist.
–  Ütle mõttes, sosista või lausu ühe hingetõmbe vältel HIÜOU… Tekkiv heli on OM-iga sarnaselt universumi energiat kandev, kuid ei tekita ühtegi “kinnist” häälikut. Tulemusena ärkab inimese kosmiline meel ja paraneb eneseväljendus.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s