KRIISISÜMPTOMID

Loetletud nähud võivad esineda nii enne kui peale auratransformatsiooni ja on ajutised. Olukorra kergendamiseks kasuta endale sobivaid eneseabi võtteid.

Peaingel Miikaeli poolt Celia Fenn’ile kanaldatud informatsioon multidimensionaalseks muutumise ehk kristalliseerumise (keha ja vaimu ühinemise) kriisisümptomite kohta:

–  Äkiline ülisensitiivsus inimeste ja ümbritseva suhtes. Inimene, kes on varem olnud sotsialiseeruv ja aktiivne, tunneb äkki, et ei suuda ühtäkki olla suurtes poodides ega rahvarohketes paikades.
–  Tunnetuslike võimete ja teadlikkuse tõus. See väljendub kui võime peaaegu et füüsiliselt „kuulda“ teiste inimeste sisemõtteid ja tundeid. Võib olla üsna hirmutav, kui inimene saab aru, et ka teised võivad lugeda tema mõtteid ja tundmusi. Samuti ilmneb ülitundlikkus teatud ümbruse ja inimeste negatiivsuse suhtes, kaasa arvatud varem lähedaseks peetud inimeste mittetalumine.
–  Säärane ülitundlikkus võib viia paanika- ja ärevushoogudeni. Need võivad alata ükskõik mis hetkel, ka näiteks lihtsalt öösel üles ärgates. Sageli pole sel hool mingit selget põhjust, kuigi seda otsitakse.
–  Inimene võib avastada end pikaajaliselt „ära triivimas“, soovides vaid istuda ja mitte midagi teha. Muutus võib olla ärritav nende jaoks, kes on varasemalt energilised ja tegusad olnud. See on vajalik teadvuse kohandumiseks, olemaks rohkem aega kõrgemates dimensioonides ja vähem 3. ja 4. dimensioonis. Sellega on seotud ka suurenenud vajadus puhata ja magada palju rohkem kui varem – ning üleüldine aeglustumine.
–  Klammerduv muretsemine, et inimkond saab hukka (reostuse, tagavarade lõppemise, tulnukate, tehnoloogia vms tõttu). See tuleneb faktist, et multidimensiooniline teadvus suudab siseneda grupiteadvuse kõigisse osadesse, kaasa arvatud sellesse ossa, kus asuvad hirmud ja mured inimkonna säilimise pärast. Et sageli on inimene mures oma isikliku ellujäämise pärast, kipub ta resoneeruma just selle ühisteadvuse väljaga.
–  Tohutu vajadus mõista toimuvat, mis viib meele üleerutuseni ja hirmudeni, et inimene on „end kaotamas“ või kannatab „läbipõlemise“ all. Samuti kartus minna hulluks ja olla tulevikus võimetu igapäevaeluga toime tulema.
–  Depressioon täiesti ilma põhjuseta või antud kriisist põhjustatuna. See on tihti vaid vanade vabastamist vajavate energiakihtide puhastamine teadvuse poolt. Ei olegi tarvis midagi „protsessida“ ega taas läbi elada – tuleb lasta lihtsalt kehal energiad vabastada. Olla kannatlik ja teadvustada, et see kõik on mööduv.
–  Häiritud unetsükkel, kus ärgatakse üles kuni kolm korda öö jooksul või lihtsalt kell 3. See on jällegi vaid teadvuse kohandumine uute tegutsemistsüklitega. Kõrgem teadvus on sageli öösiti aktiivsem, kuna madalamad dimensioonid on siis vaiksemad.
–  Imelike elektriliste energialainete tajumine läbi keha. Kristalne keha on ülimalt tundlik: see tunneb päikese ja kuu laineid, kosmilisi vibratsioone ja galaktika keskme energiaid. Tihti on need energiad abiks inimkeha „ümberseadistamise“ protsessis, et see oleks võimeline kõrgemaid energiaid kandma. Arvatavasti on neid laineid tunda enim täiskuu ajal.
–  Lai skaala kõikvõimalikke füüsilisi sümptomeid ja kogemusi, mis on harilikult seotud jääkainete vabastamisega. Kristalne keha ei sisalda mürke ega jääkaineid, vaid laseb kõigel läbi voolata. Kristalne olek ongi lõpuks see, et lased kõigel voolata ja ei hoia millestki kinni. Kuid kristalliseerudes peab keha aastaid kogunenud ja seiskunud taakadest lahti saama, olgu need füüsilised, emotsionaalsed või mentaalsed. Vabastamine käib alati füüsilise keha kaudu, mistõttu võib inimene tunda suurt väsimust, lihaste ja liigeste valu, eriti puusades ja põlvedes, peavalusid, eriti kuklas, ja kaela/turja- ning õlavalu.
–  Pööritus ja „äraolek“. See juhtub sellepärast, et oled „kõrgemates“ teadvuse olekutes. Pead hakkama harjuma neil tasanditel viibima ja olema maandunud samaaegselt. Sarnased tundmused sagenevad samuti päikesetuulte ja täiskuu aegadel.
–  Suurenenud söögiisu ja kaalutõus. See juhtub keha energiavajaduse suurenemise tõttu kristalliseerumisprotsessi läbimiseks.
–  Võime näha läbi looride. See tähendab vaimudest, deevadest, E.T.-dest ja inglitest kui reaalsusest teadlikuks saamist ning nendega suhtlemist. Selline kogemus võib osutuda väga ehmatavaks, kui inimene pole varem teistsuguste dimensiooniteadvustega kokku puutunud.
/tõlk Mari Lauk/

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s